طراحی سایت پزشکی و موسسات درمانی

در دنیای امروزی، تمامی کسب و کارها نیاز جدی به حضور در فضای مجازی دارند. 

پزشکان و موسسات درمانی به عنوان بازوهای اصلی بخش درمان، نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

داشتن یک وبسایت خوب می تواند سطح ارائه خدمات را بهبود بخشیده و با آنلاین کردن فعالیت های روتین (نوبت دهی، گزارش گیری، اطلاع رسانی و …) می توانید تجربه خوشایندی را برای بیماران و مراجعان خود ایجاد کنید.

شرکت طراحی وب دوناوب، در کنار شماست تا حضور خود در فضای آنلاین را پرقدرت شروع کنید.

مشاوره رایگان
در صورت نیاز به مشاوره رایگان و تماس مستقیم با ما می توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 14 با ما در تماس باشید.​

چرا پزشکان و موسسات درمانی نیاز به وبسایت دارند؟

امروزه با پیشرفت محسوس علم پزشکی و حضور پزشکان بیشتر در جامعه و خدمات پزشکی متنوع، حضور پزشکان و دکترها در مطب (clinic) و بیمارستان و حتی درمانگاه‌ها بیشتر شده؛ اما انتخاب اینکه کدام یک از پزشکان از دیگری بهتر و خدمات پزشکی باکیفیت‌تری ارائه می‌دهد یا اینکه میزان شناخت بیمار از او و تجربه دکتر مربوطه چقدر است؛ همگی این‌ها و بسیاری اطلاعات دیگر در مورد جامعه پزشکی را می‌توان با راه اندازی سایت پزشکی آنلاین در اختیار مراجعه کننده قرار داد.

برای مثال، بیمار می‌خواهد بداند که چه زمان‌هایی دسترسی به پزشک دارد یا سابقه تحصیلی او در چه حدی بوده و اینکه چه خدماتی می‌تواند از پزشکی که می‌خواهد به درمانگاه یا کلینیک او مراجعه کند، در اختیارش قرار می‌گیرد؟ پس یک دکتر عمومی یا پزشک متخصص می‌تواند با طراحی سایت مخصوص پزشکی مناسب و قرار دادن امکانات سایت پزشکی به نحوی مطلوب، در آن سایت، هم خود را بهتر بشناساند و هم مراجعه کننده از او خدماتش رضایت کامل داشته باشند. حال در ادامه به چند مزایای اصلی طراحی سایت پزشکی آنلاین می‌پردازیم:

 

جهت مشاهده توضیحات هر آیتم، بر روی آن کلیک کنید

این روزها مردم در محیط اینترنت به دنبال آشنایی با انواع بیماری ها و روش های درمان آن و همچنین داروی مرتبط و کارایی و اثر آن هستند. علاوه بر این‌ها طراحی سایت پزشکی و ساخت سایت برای مطب، در صورتی که کامل و جامع باشد، می‌تواند محتوای گسترده‌ای را در مورد علم با ارزش پزشکی و درمان، همانند کتاب پزشکی به بیماران و افراد علاقه مند ارائه دهد.

پزشکان حتی با طراحی سایت برای مطب خود می‌توانند، با انتشار مقالات و اخبار مختلف پزشکی، محبوبیت خود را افزایش داده و از سوی دیگر با بهینه سازی سایت و سئو، رتبه سایت خود را در موتورهای جستجوگر گوگل بالا ببرند و محبوبیت و معروفیت  آن ها بیشتر شود. در نهایت با داشتن یک سایت خوب پزشکی یک شیوه بازاریابی مدرن و یک سیر طبیعی تبلیغات ایجاد می‌شود و با معرفی پزشکان، مراجعان بیشتری به مرکز پزشکی شما مراجعه می‌کنند.

 

یکی دیگر از کاربردهای طراحی سایت پزشکی و ساخت سایت برای مطب، آن است که از طریق این سایت، پزشک مربوطه می‌تواند با بیمار ارتباط بهینه و مؤثری داشته باشد و پاسخگوی سؤالش باشد. به عنوان نمونه دکتر می‌تواند اطلاعات وسیعی را در حوزه تخصصی خودش در طراحی سایت برای کلینیک بارگذاری کند تا بیماران، بیشتر با نوع بیماری خود و روند درمانشان آشنایی پیدا کنند. طراحی وب‌سایت امکانات مختلفی را برای طراحی یک سایت پزشکی برای مطب معرفی کرده و قابلیت‌هایی مانند مقالات پزشکی، سؤالات رایج، پرسش و پاسخ، معرفی پزشکان، رزرو وقت و انتقال نظرات و … را فراهم می‌سازد. 

همچنین می توانید با قرار دادن قابلیت هایی همچون چت آنلاین، تیکت پشتیبانی، بخش مشاوره خصوصی با پزشک، این فرصت را به بیمار بدهید تا به صورت آنلاین سوالات و مشکلات خودش را با شما در میان بگذارد و سابقه این پاسخ ها و گفت و گو ها جهت مراجعه های بعدی بیمار به صورت ذخیره شده باقی بماند.

یک سایت خوب پزشکی بی شک به شما کمک می‌کند تا درباره تخصص‌های خود با مراجعه کنندگان صحبت کنید. ارائه سابقه تحصیلی و دستاوردهای پزشکی خود، موجب افزایش اعتماد بیمار به شما می‌شود. شما می‌توانید لیست دقیقی از تمام مطب‌ها، بیمارستان‌ها و یا مراکز بهداشت و درمانی که در آن حضور می‌یابید را به همراه ساعت حاضر شدن و نوع بیمه (Insurance) پوشش دهنده آن را به‌عنوان امکانات سایت پزشکی در سایت خود قرار دهید.

یکی دیگر از مزایای داشتن سایت پزشکی آنلاین، امکان قرار دادن مصاحبه‌های آنلاین برای هدایت مؤثرتر بیمار است؛ مثلاً اگر شما دارای کلینیک نیز باشید، می‌توانید به راحتی به صورت آنلاین بیمار را به قسمت‌های مختلف کلینیک خود ارجاع دهید.

با طراحی سایت پزشکی در بخش معرفی سایت پزشکان، می‌توانید مدارک و تخصص خود را معرفی کنید و اگر گواهینامه، رزومه یا افتخاراتی دارید آن را به نمایش بگذارید. علاوه بر این ساعات کاری کلینیک یا مطب و راه‌های ارتباطی را ثبت و در معرض دید قرار دهید.

می توانید تمامی گواهی نامه ها، سابقه و رزومه خودتان، تعداد بیماران مداوا شده، تعداد عمل های جراحی انجام شده و بسیاری از اطلاعات دیگری را که مایل هستید در بخش رزومه معرفی کنید.

ما ایرانی‌ها کنجکاوی‌های خاص خود را برای اکثر موارد ابراز می‌کنیم و جستجو و کنجکاوی در هر زمینه‌ای و رسیدن به اطمینان خاطر در هر موضوعی می‌تواند خیالمان را راحت‌تر کند. وقتی بیمار بیوگرافی و رزومه دکتر را در سایت پزشکی مربوطه مشاهده می‌کند، حتی می‌تواند مقایسه‌ای انجام داده و در انتخاب دکتر برای بیماری خود به نتیجه بهتری برسد. پس می‌توان گفت ارائه رزومه یکی از مزایای کاربردی در طراحی سایت پزشکی محسوب می‌شود که شما پزشکان باید در سایت خود قرار دهید.

قطعاً همه ما از اینکه در زمان‌هایی نه چندان دور و حتی در حال حاضر هم از نوبت دهی درمانگاه و بیمارستان محله خود و یا حتی کلینیک‌های اطراف شهرتان ناراضی بوده و هستید؛ چون در بسیاری از موارد با حجم نفرات در مطب پزشکی مواجه شده و نوبت دهی های دستی و کاغذی و بی نظمی در خدمات پزشکی، رضایت مراجعه کننده و بیمار را از دکتر به کمترین حد خود رسانده است.

یکی از مهم‌ترین امکاناتی که وب‌سایت‌های پزشکی باید به آن مجهز شوند، امکان تعیین وقت ملاقات با پزشک است؛ یعنی نوبت دهی در هر زمان و مکان برای بیمار یا مراجعه کننده فراهم باشد. با این امکان، بیماران شما می‌توانند در هر زمان و تاریخی که خودشان راحت‌تر هستند وقت ملاقات با شما را دریافت کنند.

همچنین شما نیز می‌توانید با چک کردن سایت پزشکی آنلاین خود از تعداد مراجعه کنندگان و موضوع مراجعه آنان باخبر شده و برنامه ریزی مناسبی برای زمان خود داشته باشید.

نوبت دهی در وبسایت شما کاملا خودکار و آنلاین بوده و نیاز به صرف انرژی زیاد برای نوبت دهی نخواهد بود. حتی اطلاع رسانی نیز خودکار و آنلاین است. فرض کنید بیمار یک ماه قبل برای امروز نوبت گرفته است. سیستم به صورت خودکار، پیامک یادآوری نوبت را یک روز قبل یا همان روز برای او ارسال می کند.

یا در صورتی که به هر دلیل می خواهید نوبت بیمار را لغو کنید، سیستم به صورت خودکار به وی پیامک ارسال می کند و به او اطلاع می دهد که نوبتش لغو شده است.

در بعضی از کلینیک‌های پزشکی دیده می‌شود که افراد زیادی مشغول به کارهایی هستند که اگر پزشک بخواهد یک سایت پزشکی آنلاین سفارش دهد، دیگر نیاز نیست که پول بیشتر به نیروی کار بدهد و از نظر اقتصادی هم برای پزشک، به صرفه است.

در بسیاری از موارد پزشکان برای اینکه بتوانند خود را در فضای مجازی بیشتر مطرح کنند و خدمات پزشکی خود را در معرض افراد بیشتری قرار دهند، یک را فقط برای راه اندازی و نگهداری یک سایت خوب پزشکی خود استخدام می‌کنند. یا اینکه راه اندازی و نگهداری سایت پزشکی کلینیک و یا درمانگاه و حتی بیمارستان خود را به یک شرکت طراحی سایت و سئو سایت می‌سپارند. مجموعه آموزشی سایت دوناوب با دارا بودن کادری مجرب و با سابقه درخشان در این عرصه، بهترین نتیجه را در فضای اینترنت و گوگل به شما ارائه می‌دهد.

شما پزشکانی که در هر زمینه پزشکی در حال فعالیت هستید، جهت ارتقای کیفیت ارائه خدمات پزشکی خود می‌توانید صفر تا صد طراحی سایت پزشکی آنلاین خود را به ما بسپارید و از راه‌های ارتباطی ما در اولین فرصت، سایت آنلاین خود را با امکاناتی نظیر نوبت دهی آنلاین و … راه اندازی و مدیریت کنید.

همیشه پزشکان خوب، چه آنهایی که در بیمارستان و درمانگاه مشغول بودند و چه آنهایی که خدمات پزشکی خود را در کلینیک عرضه می‌کردند اگر کارشان خوب و با دلسوزی بیمار را معاینه می‌کردند، قطعاً بیماران مراجعه کننده به‌عنوان یک مبلغ برای آن دکتر تبلیغ می‌کردند و شهرت او در بین افراد و اهالی آن محل و شهر بیشتر و بیشتر می‌شد.

اما با ورود اینترنت و وسعت بیش از حد امکانات و تبلیغات اینترنتی و سوق دادن کسب کارها به سمت فضای مجازی، پزشکان هم به فضای مجازی پیوستند و از پتانسیل بی نظیر فضای مجازی برای ارائه خدمات پزشکی و شناساندن خود و مهارت پزشکی خود، استفاده می‌کنند.

اگر قبلاً در محله و شهر خود شهرت داشتند، حالا با طراحی یک سایت پزشکی مختص خود، میلیون‌ها مخاطب و مراجعه کننده دارند و قطعاً با این کار، برند سازی و شهرت قابل توجهی برای خود بدست می‌آورند.

یکی از مواردی که بسیار کاربردی و پولساز برای شما پزشکان متخصص و حتی دکترهای عمومی می‌تواند باشد، مشاوره آنلاین است؛ زیرا افراد بسیار زیادی از شهرهای مختلف و بلکه از کشورهای مختلف می‌خواهند از تخصص شما استفاده کنند و قطعاً شما به‌صورت حضوری نمی‌توانید پذیرای آنها باشید؛ یا اینکه بیماران یا مراجعه کنندگان نمی‌توانند بدلیل بعد مسافت و مشکلات مربوطه به‌صورت حضوری مراجعه کنند.

شما پزشکان عزیز با امکاناتی که یک سایت خوب پزشکی در اختیار مراجعه کننده و بیمار شما قرار می‌دهد، می‌توانید کسب درآمدهای باورنکردنی از مشاوره آنلاین داشته باشید، بدون اینکه فرد مورد نظر به مطب دکتر مراجعه کند می‌تواند کلیه سؤالات مربوط به مشکل خود را با دکتر مربوطه در سایت به‌صورت آنلاین و آفلاین مطرح کند و پاسخ بگیرد.

امروزه یکی از پولسازترین مشاغل در ایران مشاوره آنلاین پزشکی است. به خصوص برای پزشکان روانشناس. البته که مشاوره آنلاین (Online consultation) در تمامی کسب و کارهای اینترنتی و کسب و کار اینستاگرامی حرف اول را در پولسازی آنلاین دارد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد خرید کالایی را داشته باشید و برای مثال اگر از سایت دیجی کالا قصد خرید محصولی را داشته باشید، قبل از انجام فرایند خرید، مشخصات محصول را چک کرده و حتماً بخش نظرات محصول را چک می‌کنید که آیا افرادی که این محصول را خریده‌اند از کیفیت و کارکرد آن راضی بوده‌اند یا نه😷

وقتی شما پزشک عزیز و گرامی، با طراحی سایت پزشکی، نظرات مراجعه کنندگان خود را در سایت قرار می‌دهید تا بقیه افراد بتوانند ببیند، قطعاً در تصمیم گیری بیمار و مراجعه کننده بعدی تأثیرگذار بوده و می‌تواند حس اعتماد بیشتری نسبت به شما برای دیگران ایجاد کند. پس حتماً باید در سایت خود در بخش نظرات مراجعه کنندگان فعال باشید.

تمامی فرآیندهای آنلاین و حتی آفلاین شما قابل گزارش گیری و تحلیل است:

  • تعداد بیماران و مراجعان
  • تعداد ویزیت ها در روز، هفته، ماه و سال
  • کل مبلغ دریافتی از بخش های مختلف (ویزیت، عمل، انواع خدمات درمانی جانبی و …)
  • مجموع ساعات کاری شما در روز، هفته و…
  • و هر اطلاعات دیگری که مایل باشید
مشاوره رایگان
در صورت نیاز به مشاوره رایگان و تماس مستقیم با ما می توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 14 با ما در تماس باشید.​

امکانات طراحی سایت پزشکی

در یک وب‌سایت پزشکی باید امکانات متنوعی ارائه شود تا بیمار بتواند به‌راحتی و بدون سردرگمی نیازش را مطرح و جواب به موقع و سریع، همراه با نظم دریافت کند. پس باید امکانات ویژه‌ای در آن در نظر گرفت.

یک سایت خوب پزشکی باید سرعت لود صفحات بالایی داشته باشد و یک امکان بسیار مهمی که این سایت باید به‌صورت برخط و همیشه فعال داشته باشد، بخش نوبت دهی آنلاین آن است؛ زیرا از تمامی نقاط کشور ممکن است بخواهند نوبت گیری داشته باشند و اگر سایت در این قسمت ضعیف کار کند، کیفیت خدمات‌دهی کاهش و باعث نارضایتی خواهد شد.

نکته دیگر آنکه باید سایت پزشکی شما طوری طراحی شود که اگر فردی در دورترین نقاط کشور با اینترنت سرعت پایین هم خواست به صفحات سایت پزشکی تان دسترسی داشته باشد بتواند با کیفیت از مطالب آن استفاده کند.

بخشی از امکاناتی که یک وبسایت پزشکی باید داشته باشد:

طراحی سایت پزشکی با قابلیت نوبت دهی آنلاین

نوبت دهی آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین ویزیت

مشاوره و چت آنلاین

مشاوره و چت آنلاین

نمایش مطلب روی نقشه

نمایش مطب روی نقشه

نمایش پرونده بیمار برای پزشک

نمایش پرونده بیمار به پزشک

بخش انتشار مقالات

بخش انتشار مقالات

نمایش رزومه و افتخارات

نمایش رزومه و افتخارات

گزارشات پیشرفته

ارائه گزارشات دقیق

مشاوره رایگان
در صورت نیاز به مشاوره رایگان و تماس مستقیم با ما می توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 14 با ما در تماس باشید.​

قیمت طراحی سایت پزشکی حرفه ای

قیمت طراحی یک سایت پزشکی حرفه ای به عوامل متعددی بستگی دارد.

به منظور راحتی بهتر و مقایسه راحت تر، ما سه پکیج متفاوت طراحی سایت پزشکی آماده کردیم که به شرح زیر است.

هر قابلیتی که بخواهید قابل اضافه شدن به این پکیج ها بوده و این پکیج ها صرفا به منظور انتخاب راحت تر شماست.

آخرین به روزرسانی قیمت

21 تیر 1403

خدمات

پکیج پایه

پکیج استاندارد

پکیج VIP

SSL رایگان

پهنای باند

نامحدود

نامحدود

نامحدود

زبان برنامه نویسی/CMS

وردپرس PHP

وردپرس PHP

وردپرس PHP

نمایش ریسپانسیو

صفحه درباره ما

صفحه تماس با ما

پنل مدیریت فارسی

اسلایدر تصاویر یا محصولات

صفحه رزومه پزشک

صفحه قوانین و مقررات

صفحه سوالات متداول

صفحه معرفی اعضای تیم

دکمه چت از طریق واتس اپ

درج آدرس شبکه اجتماعی

ایجاد آدرس ایمیل اختصاصی

ثبت مکان در نقشه گوگل

آموزش غیرحضوری توسط دوناوب

ایجاد وبلاگ

نمایش ویدئو

مجوز ای نماد

سئو داخلی سایت

اتصال به درگاه بانکی

گالری تصاویر و ویدیو

صفحه نمونه کارها

ساخت پاپ آپ

امتیاز دهی به مطالب

عضویت در خبرنامه

راه اندازی سرچ کنسول

راه انداری گوگل آنالیتیکس

راه اندازی چت آنلاین

فروشگاه آنلاین با امکانات

امتیاز دهی به کالا

تحقیق کلمات کلیدی

نصب آمارگیر

نوبت دهی آنلاین

پشتیبانی رایگان دوناوب

یکساله

یکساله

یکساله

زمان پیاده سازی سایت

10 الی 25 روز

10 الی 25 روز

10 الی 25 روز

شرایط پرداخت

نقد و اقساط

نقد و اقساط

نقد و اقساط

آیا امکان تغییر و ویرایش پکیج ها وجود دارد؟

بله. پکیج های فوق قابل تغییر هستند و می توان امکاناتی را به آن ها اضافه یا کسر کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

همین حالا سفارش دهید
در صورت نیاز به مشاوره رایگان و تماس مستقیم با ما می توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 14 با ما در تماس باشید.​

طراحی سایت شامل کدام مشاغل حوزه پزشکی و سلامت می‌شود؟

می‌توان با جرات گفت که طراحی سایت هیچ گونه محدودیتی برای هیچ نوع شغلی ندارد و کمتر شغلی پیدا می‌شود که نیاز به حضور در فضای مجازی نداشته باشد. اکثر مشاغل حوزه پزشکی می‌توانند سایت پزشکی مخصوص خود را راه اندازی کرده و خدمات تخصصی و عمومی خود را در آن عرضه کنند.

پزشک عمومی

General Practitioner

چشم پزشک

Optometrist

دندان پزشک

Dentist

جراح

Surgeon

داروساز

Pharmacist

مامایی

Midwifery

فیزیوتراپیست

Physiotherapist

روانپزشک

Psychiatrist

بیمارستان

Hospital

دامپزشک

Vet

همین حالا سفارش دهید
در صورت نیاز به مشاوره رایگان و تماس مستقیم با ما می توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 14 با ما در تماس باشید.​

سوالات متداول

در این بخش به سوالات متداول شما پاسخ خواهیم داد. چنانچه سوالی دارید، می توانید در بخش نظرات از ما بپرسید

بله. تقریبا هر قابلیتی که بخواهید را می توان در آینده به وبسایت شما اضافه کرد.

بله، تمام وب سایت‌های طراحی شده توسط دوناوب به صورت واکنشگرا یا ریسپانسیو (Responsive) است که به راحتی در گوشی موبایل قابل مشاهده است.

 

بله، پس از تحویل مشتری می تواند به قسمت های مختلف سایت دسترسی داشته باشد و تغییرات مدنظر را اعمال کند.

بله، تیم طراحی دوناوب کاملا سئو بیس وب سایت را بهینه سازی می کند.

 

شرکت دوناوب برای پشتیبانی وب سایت (Support Site) شما پلن های متنوعی ارائه می دهد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 01133392072

 

شما می توانید سئو وب سایت خود را به شرکت دوناوب بسپارید. پکیج استاندارد و پکیج VIP می تواند کمک کند تا رتبه خوبی در موتورهای جستجو کسب کنید.

مشاوره برای طراحی سایت

مشاوره رایگان و برآورد طراحی سایت توسط راه‌های ارتباطی مشخص شده در ساعات اداری در شرکت دوناوب انجام می‌پذیرد.

تیم حرفه ای شرکت دوناوب برای اینکه مشتریان بیشتری به کسب و کارتان رجوع کنند کمک می‌کند.

اگر قصد دارید تا زودتر به درآمد برسید حتماً برای طراحی سایت با ما ارتباط بگیرید.

اطلاعات تماس با دوناوب

طراحی سایت پزشکی – طراحی سایت پزشکان – طراحی سایت درمانگاه – طراحی سایت بیمارستان – طراحی سایت پزشکی در ساری، قائمشهر – مازندران

طراحی و توسعه توسط دوناوب